kvalitní  brýle  s výraznou slevou

Co nabízíme?

 frier

měření zraku

Vidíte dobře, ale toužíte po změně? Dioptrie z brýlí zjistíme snadno. Zhoršil se Vám zrak? Zajistíme Vám bezplatné odborné měření v prestižní Erste Optik.

krásné obroučky

Přivážíme do České republiky nové svěží značky. Obruby vlastnoručně vybíráme. Neplatíte za jména. Rozhoduje design a kvalita zpracování.

tram-icon-100

dobrá dostupnost

Chceme Vám být co nejblíže. Od metra či tramvaje jsme, co by kamenem dohodil. Nyní nás najdete v Praze a na otevírání dalších optik pracujeme.

Časté dotazy zákazníků

Kolik u vás stojí brýle?

Brýle včetně skel u nás seženete již od 999 Kč. Pravidelně pro Vás připravujeme různé slevové akce a samozřejmostí je sleva na skla, pokud přijdete s receptem od lékaře.

Jaký máte sortiment?

V první optice si můžete zakoupit obruby a skla. Ke každé obrubě dodáváme zdarma také příslušenství v podobě pouzdra nebo hadříku. V první optice prodáváme i kontaktní čočky.

Jaké značky brýlí nabízíte?

V našich optikách naleznete obroučky značek Tonny, See Me, Vermari, Marveilles, Francis Gottél, a další.

Za jak dlouho dostanu brýle?

Snažíme se, abyste Vaše nové brýle dostali co nejdříve. O tom, že jsou pro Vás brýle připraveny, Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem.

Potřebuji recept?

Recept od lékaře není nutný. Vaše dioptrie můžeme zjistit i z Vašich současných brýlí nebo Vám domluvíme bezplatné měření v jedné z partnerských optik.

Mám navštívit očního lékaře?

Chcete-li mít naprostou jistotu, že se u Vás neobjevila nějaká oční nemoc, potom je preventivní návštěva očního lékaře vždy na místě.

frier

Máte jiný dotaz?

Jednoduše nám napište na info@prvnioptika.cz.

Spolupracujeme s