PRVNÍ OPTIKA V PRAZE

Naši zákazníci nás zastihnou na 5 pobočkách První Optiky napříč Prahou. Naše pobočky jsou vždy na dobře dostupných místech v blízkosti stanic MHD.

mapa-pobocek-bryle-black.png
mapa-pobocek-bryle-black.png
mapa-pobocek-bryle-black.png
mapa-pobocek-bryle-black.png
mapa-pobocek-bryle-black.png
 

+420 775 888 001

PRVNÍ OPTIKA ANDĚL

Nově zrekonstruovaná pobočka vás na první pohled upoutá designovou výlohou, uvnitř pak najdete příjemné, přátelské prostředí a ochotny personál, který vám poradí s výběrem brýlí, které vám padnou. O kvalitách celé optiky svědčí recenze 100% spokojenosti zákazníků.

+420 775 888 002

PRVNÍ OPTIKA I. P. PAVLOVA

Dodává mi velkou energii, když odcházíte se spokojeným úsměvem na tváři a krásnými novými brýlemi. Zrak je nejdůležitější smysl, pojďme o něj spolu pečovat a nezapomínat přitom ani na osobitý styl každého z nás.

+420 608 422 405

PRVNÍ OPTIKA BY ARMÍNA

Jak vypadá, když se protne urozenost s elegancí a vkusem? Hledala jsem je velmi dlouho napříč celou Evropou. Urozenost jsem nalezla v Londýně, eleganci v Paříži a vkus v Miláně. Část této krásy jsem pro vás přivezla sebou. Prosím, buďte mými hosty. Jste vítáni.

PRVNÍ OPTIKA FRANCOUZSKÁ

Miliony lidí, osudů, místo převratných změn. Místo kde se rychle žije, kde to co platí teď je zítra staré. Zastavte se u mě na Francouzské a vybereme brýle, které změní a vyostří pohled na vše, co vás v metropoli může potkat.

+420 778 430 001

PRVNÍ OPTIKA OUTLET

Devizou této pobočky První Optiky je její vedoucí Ivan. Je to opravdový profesionál, skvělý odborník, který vám vždy kvalifikovaně poradí při výběru brýlí nebo čoček. Pokud si nejste jisti, jaké brýle vám budou vyhovovat, tady vám určitě dobře poradí.

 
 
 
 

Jsme na sociálních sítích.

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

Veškerá práva vyhrazena Erste optik, s.r.o. 2020.