Podzimní akce v První Optice

Aktualizováno: 4. 11.

Na podzim roku 2022 jsme si pro Vás připravili několik speciálních akcí a novinek. Více v našem krátkém článku.


Nenechte si ujít! Sleva na 80 % brýlových obrouček!

50% sleva na všechny brýlové obruby! Tato super sleva se vztahuje na všechny obruby, kromě značek Komono, Mykita a Tag Heuer. Sleva je dostupná na všech pobočkách První Optiky, platí na 80 % brýlových obrub na našich skladech!


Skvělá nabídka pro vás – výprodej značky Tag Heuer.

Luxusní designové obruby se slevou 15 %! Navštivte naši pobočku První Optiky Anděl v Lidické ulici 30, Praha 5 a vyberte si. V brýlích s obrubami Tag Heuer se budete cítit skvěle a budete zaručeně in. Těšíme se na vás na naší pobočce.

Od ledna klidně plaťte (jen) benefity!

Super novinka pro vás! Nově můžete v První Optice celé brýle zaplatit poukázkami! Využijte naše aktuální super nabídky a slevy, kupte si u nás brýle a zaplaťte je firemními benefity! Platí na veškerý sortiment bez omezení!

Bereme poukázky firem – Benefity a.s., Benefit plus, Edenred, Sodexo a Up. Přijímáme jak papírové šeky, tak i platební karty jednotlivých společností. Dostupné na všech pobočkách První Optiky.Objednejte se

Máte zájem o konzultaci nebo o měření zraku? Objednejte se do jedné z našich optik v Praze a neplýtvejte vaším drahocenným časem čekáním. Objednat se.


1 053 zobrazení