První Optika Francouzská

Aktualizace: dub 28


Urban je město. Město je tepající život.

Miliony lidí, osudů, místo převratných změn. Místo kde se rychle žije, kde to co platí teď je zítra staré. Zastavte se u mě na Francouzské a vybereme brýle, které změní a vyostří pohled na vše, co vás v metropoli může potkat. Kde mě najdete? Na Francouzské ulici 30, zastávka tram Jana Masaryka, Praha 2.

Těším se na Vás.


Váš optik


Originalita, rustikální vzhled a neotřelý vkus a styl, to je motto této pobočky, zaměřené na téma umění. Dřevěné palety se staly základem pro specifický vzhled prodejny, který zaujme každého. Připravujeme zde originální výzdobu i na Vánoce.


Speciální nabídka

Brýle Komono, značka, která vás vybízí k originalitě, odložení stereotypu a fantazii. Ukažte svoji jedinečnost, cit a vkus při výběru výjimečných brýlí pro každý den. Dodají vám jistotu a sebevědomí, budete se v nich cítit skvěle.


Na této pobočce si vybere každý, máme široký výběr obrouček i dioptrických skel nebo čoček. Zastavte se u nás a vyberte si brýle na blízko, na dálku nebo multifokální. V nabídce máme i speciální brýle na řízení a dioptrické sluneční brýle. Jsme schopni splnit všechny vaše požadavky a zajistit vám kvalitní brýle za skvělou cenu.


Platit můžete hotově, terminálem nebo poukázkami flexi-pass.

Opravy a servis brýlí

Na této pobočce První Optiky vám zdarma brýle vyčistíme ultrazvukem nebo, také zdarma, provedeme jejich drobnou korekci či opravu, pokud se jedná o složitější záležitost, rádi vám opravu po domluvě zajistíme podle vašich potřeb.


Doplňky

Na naší pobočce si můžete zakoupit nejen brýle, ale i doplňky k nim, jako například šňůrky k brýlím, čistící sady, pouzdra na brýle apod.Doprava a parkování

metro trasa A stanice Náměstí Míru cca 470m, zastávka tramvaje Jana Masaryka přímo před pobočkou, parkování – oranžová návštěvnická zóna, parkování možno po zaplacení PO – PÁ 8 – 20hod, max. 2 hodiny.2,809 zobrazení12 komentář

Jsme na sociálních sítích.

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

Veškerá práva vyhrazena Erste optik, s.r.o. 2020.