První Optika Karlín

Aktualizováno: 6. 8.

Představení pobočky První Optiky na Karlíně v Praze.

Jmenuji se Armína a pomáhám lidem vidět lépe.

Jak asi vypadá kouzelné místo, kde se potkávají urozenost s elegancí a vkusem? Hledala jsem je velmi dlouho. Navštívila jsem všechny optické veletrhy Evropy a nakonec se mi to podařilo. Urozenost jsem nalezla v Londýně, eleganci v Paříži a vkus v Miláně. Část této krásy jsem pro vás přivezla sebou.

Adresa je Sokolovská 6/85, Praha 8 - Karlín.


Prosím, buďte mými hosty. Jste vítáni.Tady jsou brýle doma! Krásný prosvětlený prostor této nově stylově vybavené pobočky a její kreativní vedoucí Armína s vynikajícím citem a vkusem pro brýle dělají z této pobočky úžasné místo. Dalším bonusem je skutečnost, že je velmi dobře dostupná, nachází se přímo u výstupu z metra B, stanice Křižíkova.


Speciální nabídka

Nadstandardní výběr brýlových obrub značky Tonny, která je specialistou na inovaci a výrobu obrouček. Za skvělou cenu tu najdete krásné, luxusní, stylové i extravagantní brýlové obroučky, které vám určitě padnou do oka.


Za skvělou cenu tu najdete krásné, luxusní, stylové i extravagantní brýlové obroučky.

Provádíme zde i měření zraku po předchozím objednání na telefonním čísle +420 608 422 405 nebo na emailu karlin@prvnioptika.cz.Nabízíme vám zde nejen široký sortiment brýlových obrouček, ale i dioptrických skel vysoké kvality. Objednat a zakoupit si zde můžete jak klasické dioptrické brýle na blízko nebo na dálku, tak i brýle multifokální, sluneční dioptrické brýle a v nabídce jsou i kontaktní čočky. Platit můžete hotově, terminálem nebo poukázkami flexi-pass.


Platit můžete poukázkami flexi-pass a podobně.

Opravy a servis brýlí

Na této pobočce První Optiky vám zdarma brýle vyčistíme ultrazvukem nebo, také zdarma, provedeme jejich drobnou korekci či opravu, pokud se jedná o složitější opravu, rádi vám ji po domluvě zajistíme podle vašich potřeb.


Doplňky

Na naší pobočce si můžete zakoupit nejen brýle, ale i doplňky k nim, jako například šňůrky k brýlím, čistící sady, pouzdra na brýle apod.


Doprava a parkování

Metro: trasa B, stanice Křižíkova, MHD: Tramvaj - zastávka Křižíková, dostupné je mezinárodní autobusové nádraží Florenc, cca 15 min chůze. Parkování: k dispozici je smíšená a návštěvnická zóna po zaplacení v parkovacím automatu, smíšená zóna – parkování max. 24 hodin, návštěvnická zóna – parkování max. 2 hod.

8 522 zobrazení