První Optika OUTLET

Aktualizováno: 3. zář 2020

Devizou této pobočky První Optiky je její vedoucí Ivan. Je to opravdový profesionál, skvělý odborník, který vám vždy kvalifikovaně poradí při výběru brýlí nebo čoček. Pokud si nejste jisti, jaké brýle vám budou vyhovovat, tady vám určitě dobře poradí."Mnozí z nás se možná domnívají, že brýle jsou jen taková nudná, nutná věc. Udělám všechno proto, aby to pro vás neplatilo."

Dnes se můžete do svých brýlí zamilovat stejně tak jako žena do nové kabelky nebo muž do nového auta. Zastavte se u mě na pobočce Nuselská 3, zastávka tramvaje Bratří Synků, Praha 4.


Budu se těšit na návštěvu.

Váš optik.Speciální nabídka

Kromě běžné nabídky v této optice můžete vybírat z kolekcí dovezených ze světových veletrhů specializovaných na brýle. Za skvělou, outletovou cenu si tak zde můžete pořídit opravdu jedinečné designové brýle, což je další skvělý bonus této pobočky.


Za skvělou, outletovou cenu si tak zde můžete pořídit opravdu jedinečné designové brýle.

V této První Optice se setkáte s profesionalitou a vytříbeným vkusem, nabídneme vám zde nadstandardní péči o zákazníka a nejen široký sortiment brýlových obrouček, ale i dioptrických skel vysoké kvality. Objednat a zakoupit si zde můžete jak klasické dioptrické brýle na blízko nebo na dálku, tak i brýle multifokální, sluneční dioptrické brýle a v nabídce jsou i kontaktní čočky. S výběrem vám ochotně poradíme tak, aby vám zakoupené brýle opravdu vyhovovaly. Platit můžete hotově, terminálem nebo poukázkami flexi-pass.Opravy a servis brýlí

Na této pobočce První Optiky vám zdarma brýle vyčistíme ultrazvukem nebo, také zdarma provedeme jejich drobnou korekci či opravu, pokud se jedná o složitější opravu, rádi vám ji po domluvě zajistíme podle vašich potřeb.


Platit můžete hotově, terminálem nebo poukázkami flexi-pass.

Doplňky

Na naší pobočce si můžete zakoupit nejen brýle, ale i doplňky k nim, jako například šňůrky k brýlím, čistící sady, pouzdra na brýle apod.

Doprava a parkování

Metro: tramvaj - zastávka Bratří Synků. Metro: nejbližší stanice: Parkování: k dispozici je více možností na Nuselské ulici – kombinace smíšené a rezidentní zóny, po zaplacení v parkovacím automatu pro smíšenou zónu parkování max. 12 hodin.7,826 zobrazení10 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše