top of page

NAŠE POBOČKY V PRAZE

První Optika má své pobočky rozmístěné po celé Praze. Všechny pobočky jsou snadno dostupné veřejnou dopravou a nabízejí široký výběr dioptrických brýlí, slunečních brýlí, kontaktních čoček a očních roztoků. Navíc jsou vybaveny moderním vybavením pro oční vyšetření a zaměstnanci jsou připraveni poradit s výběrem správného typu brýlí nebo čoček.

prvni_optika_andel

Nově zrekonstruovaná pobočka vás na první pohled upoutá designovou výlohou, uvnitř pak najdete příjemné, přátelské prostředí a ochotny personál, který vám poradí s výběrem brýlí, které vám padnou. O kvalitách celé optiky svědčí recenze 100% spokojenosti zákazníků.

PO-ČT: 10-19:00 / PÁ: 10-17:30

prvni_optika_vinohrady

Jen kousek od náměstí Míru naleznete pobočku První optiky, na kterou jsme náležitě pyšní. Široký výběr obrouček, měření zraku na místě a za pultíkem usměvavý specialista s citem pro estetiku. Zastavte se a vybereme brýle, které změní a vyostří pohled na vše, co vás v metropoli může potkat.

PO-ČT: 10-19:00 / PÁ: 10-17:30

prvni_optika_karlin

Hned u východu ze stranice metra Křižíkova naleznete jednu z našich nejkrásnějších poboček. První optika Karlín se pyšní velkým výběrem obrouček stejně jako vlastním měřícím přístrojem přímo v obchodě.

PO-ČT: 10-19:00 / PÁ: 10-17:30

prvni_optika_ip_pavlova

První Optika na Tylově náměstí vás přivítá příjemnou atmosférou prosvětleného prostoru s výlohou pod korunami vzrostlých javorů. Čeká vás zde příjemný, ochotný a odbornými znalostmi vybavený optik, který vám poradí s výběrem vhodných brýlí.

PO-ČT: 10-19:00 / PÁ: 10-17:30

Pobočka Karlín
Pobočka Vinohrady
Pobočka Anděl
Pobočka I. P. Pavlova
bottom of page