top of page

První Optika Vinohrady

V ulici Francouzská, jen kousek od náměstí Míru, naleznete pobočku První optiky, na kterou jsme náležitě pyšní. Široký výběr obrouček Komono a Tonny, měření zraku na místě a za pultíkem usměvavý specialista s citem pro estetiku. Zastavte se na Francouzské a vybereme brýle, které změní a vyostří pohled na vše, co vás v metropoli může potkat.

První Optika Vinohrady

Adresa pobočky

Francouzská 172/30, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, Česko

Kontakt

Doprava a parkování

Metro: trasa A, stanice Náměstí Míru cca 450m, 

Tramvaj: zastávka Jana Masaryka, přímo před pobočkou

Parkování: oranžová návštěvnická zóna, parkování možno po zaplacení PO – PÁ 8 – 20hod, max. 2 hodiny

Sortiment zboží

Na této pobočce si vybere každý, máme široký výběr obrouček i dioptrických skel nebo čoček. Zastavte se u nás a vyberte si brýle na blízko, na dálku nebo multifokální. V nabídce máme i speciální brýle na řízení a dioptrické sluneční brýle. Jsme schopni splnit všechny vaše požadavky a zajistit vám kvalitní brýle za skvělou cenu. 


Brýle Komono, značka, která vás vybízí k originalitě, odložení stereotypu a fantazii. Ukažte svoji jedinečnost, cit a vkus při výběru výjimečných brýlí pro každý den. Dodají vám jistotu a sebevědomí, budete se v nich cítit skvěle.


Na naší pobočce si můžete zakoupit nejen brýle, ale i doplňky k nim, jako například šňůrky k brýlím, čistící sady, pouzdra na brýle apod. Další optické pomůcky, jako např. cvikr vám objednáme podle vašich požadavků.

Měření zraku

Přímo na pobočce provádíme odborné měření zraku po předchozím objednání. Objednat se můžete na telefonu +420 775 888 001, prostřednictvím emailu info@prvnioptika.cz nebo https://www.prvnioptika.cz/objednejte-se

Servis brýlí

Na místě provedeme jednoduchou opravu či korekci vašich brýlí. Vyčištění brýlí ultrazvukem zdarma je samozřejmostí.  A pokud by vaše brýle potřebovaly složitější opravu, rádi vám ji po domluvě zajistíme podle vašich potřeb.

Možnosti platby

Platit můžete hotově, terminálem nebo benefitními poukázkami typu flexi-pass a dalšími firemními benefity.

Otvírací doba

PO - ČT: 10:00 - 19:00

PÁ: 10:00 - 17:30

SO/NE: zavřeno

Galerie

bottom of page