top of page
servis bryli

Výroba a servis brýlí

Kvalitní výroba a servis dioptrických brýlí jsou nezbytnou součástí zajištění dobrého vidění a pohodlí zákazníků. Je tedy velmi důležité, aby tyto činnosti prováděli odborníci s potřebnými zkušenostmi, dovednostmi a znalostmi. 

 

Výroba a servis brýlí jsou dvě klíčová odvětví, která zajišťují, že dioptrické brýle nejen efektivně korigují zrak, ale jsou také pohodlné a esteticky přitažlivé.

 

První Optika při volbě materiálů klade důraz nejen na bezpečnost při používání dioptrických pomůcek, ale také na ohleduplnost k přírodě a dává přednost ekologicky šetrným materiálům. Na prvním místě je u nás spokojenost zákazníků, jejich pohodlí a bezpečí.

Výroba brýlí

 1. Vše začíná na naší pobočce, kde se vás ujme náš specialista. Vybere s vámi vhodnou obrubu, která bude splňovat vaše požadavky a bude vhodná pro vaše korekční brýlové čočky.
   

 2. Provede veškeré potřebné úpravy, aby vám brýlová obruba pohodlně seděla a netlačila. Samozřejmostí je přesné změření a zapsání hodnoty centrace (vzdálenosti zornic očí). Vše připraví pro odeslání na centrálu, kde se výroby brýlí ujme náš technik.
   

 3. V naší společnosti víme, že pokrok nelze zastavit. U nás je samozřejmostí, že prakticky celá výroba probíhá online. Náš technik vyplní objednávku se všemi parametry, naskenuje tvar vaší obruby přes moderní 3D Tracer, a takto kompletní objednávku pošle online do továrny. Tam tuto zakázku zpracují a vyrobí čočky přesně podle zadaných parametrů. Jakmile čočky projdou dvojí kontrolou kvality, jsou odeslány zpět na naši centrálu. 
   

 4. Na naší centrále technik brýle ručně sestaví, vše překontroluje a brýle zabalené v pouzdře pošle podle objednávky na určitou provozovnu k výdeji zákazníkovi.

vyroba bryli
nástroje pro servis

Servis brýlí, který umíme​

 1. Výměna sedýlek

 2. Výměna šroubků a matiček

 3. Letování kovu i titanu

 4. Barvení kovu i titanu

Ceník servisu

 1. Výměna silikonových sedel: 50 - 100 Kč za pár podle typu

 2. Výměna šroubků: 20 - 50 Kč za kus podle typu

 3. Nalepovací sedýlka: 200 Kč za pár

 4. Letování kovu: 800 - 1000 Kč (podle náročnosti)

 5. Letování titanu: 2.000 Kč

 6. Lakování kovu: 1.500 Kč

 7. Lakování titanu: 2.500 Kč

Servis brýlí, služby pro naše klienty

Každý, kdo nosí brýle, by měl čas od času překontrolovat jejich stav. Běžné čištění zvládne každý sám, ale v průběhu času se mohou objevit drobné závady a nedostatky, které mohou znepříjemňovat nošení.

 

Aby vám vaše brýle vydržely co nejdéle a vy s nimi byli spokojeni, doporučujeme vám, abyste se u nás alespoň 2x do roka zastavili. Na provozovně vám brýle důkladné vyčistíme ultrazvukem, můžeme na počkání provést drobné opravy, dotáhnout šroubky, vyměnit sedýlka, narovnat rámečky, apod. 

 

Servis dioptrických brýlí je klíčový pro zachování kvality vidění, pohodlí nositele a prodloužení životnosti celých brýlí. Pravidelnou kontrolou a servisem brýlí tak můžete ušetřit i nemalé finanční prostředky a je tedy i ve vašem zájmu využití nabídky odborné péče o vaše brýle.

přístroj na objednání skel
bottom of page