top of page

První Optika Anděl

Nově zrekonstruovaná pobočka vás na první pohled upoutá designovou výlohou, uvnitř pak najdete příjemné, přátelské prostředí a ochotný personál, který vám poradí s výběrem brýlí Komono a Tonny, které vám padnou. O kvalitách celé optiky svědčí recenze 100% spokojenosti zákazníků.

První Optika Anděl

Adresa pobočky

Lidická 337/30, 150 00 Praha 5-Smíchov, Česko

Kontakt

Doprava a parkování

Metro: trasa B stanice Anděl, 100m 

Tramvaj a autobus: zastávka Zborovská ul.,  100 m. 

Parkování: přímo před pobočkou, návštěvnická zóna, tj. PO-PÁ 8-20 hod, parkovací hodiny, max. doba stání 2hod., k dispozici je také parkovací dům Stroupežnického 19 Mr. Parkit s.r.o. nebo Bozděchova ul. parkoviště 4 garage, nebo OC Nový Smíchov.

Sortiment zboží

V nabídce pro každý den vám zde nabízíme velmi oblíbenou a kreativní značku obrouček Tonny a dioptrická skla ve vysoké kvalitě. Kromě klasických dioptrických brýlí na blízko nebo na dálku si můžete zakoupit i brýle multifokální. V nabídce máme speciální brýle určené pro řízení, sluneční dioptrické brýle, nebo kontaktní čočky. 


Brýle Komono, značka, která vás vybízí k originalitě, odložení stereotypu a fantazii. Ukažte svoji jedinečnost, cit a vkus při výběru výjimečných brýlí pro každý den. Dodají vám jistotu a sebevědomí, budete se v nich cítit skvěle.


Na naší pobočce si můžete zakoupit nejen brýle, ale i doplňky k nim, jako například šňůrky k brýlím, čistící sady, pouzdra na brýle apod. Další optické pomůcky, jako např. cvikr vám objednáme podle vašich požadavků.

Měření zraku

Přímo na pobočce provádíme odborné měření zraku po předchozím objednání. Objednat se můžete na telefonu +420 775 888 001, prostřednictvím emailu info@prvnioptika.cz nebo https://www.prvnioptika.cz/objednejte-se

Servis brýlí

Na místě provedeme jednoduchou opravu či korekci vašich brýlí. Vyčištění brýlí ultrazvukem zdarma je samozřejmostí.  A pokud by vaše brýle potřebovaly složitější opravu, rádi vám ji po domluvě zajistíme podle vašich potřeb.

Možnosti platby

Platit můžete hotově, terminálem nebo benefitními poukázkami typu flexi-pass a dalšími firemními benefity.

Otvírací doba

PO - ČT: 10:00 - 19:00

PÁ: 10:00 - 17:30

SO/NE: zavřeno

Galerie

bottom of page