top of page

Měření zraku

Měření zraku a nové brýle na jednom místě! Navštivte naše pobočky První Optiky a nechte si profesionálně přeměřit zrak. Během 30 minut stanovíme aktuální hodnotu vašich dioptrií a vyrobíme vaše nové brýle přesně podle vašich individuálních potřeb.

pristroj na mereni zraku
mereni skel

Naše měření

První Optika vám nabízí měření zraku bez front a dlouhého čekání na termín. Využijte tuto možnost a objednejte se on-line pomocí formuláře, případně můžete volat na telefonní číslo +420 775 888 001 nebo k objednání využijte mailovou adresu info@prvnioptika.cz.
 

Pokud se objednáte předem, máte jistotu, že na vás náš optometrista bude mít v tu chvíli čas a nebudete muset čekat až odbaví klienta, který dorazil před vámi nebo je objednaný.  
 

Pokud nosíte dioptrické čočky, je třeba je alespoň 20 minut před měřením z oka vyjmout. Prosíme, počítejte s touto časovou lhůtou, je nutná ke správnému očnímu vyšetření.    

Jak měření probíhá?

1. Naši optici jsou zkušení a s pomocí optických přístrojů, sady zkušebních dioptrických čoček a speciální obruby, do které se vkládají, vám rychle zjistí aktuální hodnotu vašich dioptrií.


2. Poté od nás dostanete kartičku, kde jsou vaše hodnoty zaznamenány. Zároveň se tyto hodnoty ukládají do našeho počítačového systému, pro případ, že byste kartičku ztratili.


3. Na základě naměřených hodnot zjistíte, zda jsou vaše brýle vybaveny správnou korekcí, nebo jestli je třeba tuto korekci zraku aktualizovat a nechat vyrobit brýle nové, případně vyměnit čočky u brýlí, které používáte.

Ceník měření zraku

Měření zraku + následná zakázka na výrobu brýlí: 400 Kč

Samostatné měření (bez následné zakázky): 1 000 Kč

Čištění, rovnání a tvarování brýlí: pro naše klienty ZDARMA

bottom of page