top of page
komono (1)-min.jpg

Komono

Za hranicemi tradičního

​KOMONO je belgická značka, která se odvážně pohybuje za hranicemi tradičního designu. Její brýle jsou výrazem odvahy a kreativity, a to vše bez kompromisu v kvalitě. Značka se nebojí experimentovat s tvary, barvami a materiály, a díky tomu vytváří kolekce, které oslovují nejenom milovníky klasické elegance, ale i ty, kdo hledají něco zcela nového.
 

Elegance a funkčnost: KOMONO brýle jako stylový doplněk

 

Svět módě a stylu se nepřetržitě vyvíjí, a s ním se mění i preference a vkus lidí. V dnešní době se však stále více zdůrazňuje spojení mezi estetikou a praktičností. KOMONO, značka známá svými moderními brýlemi, na tomto spojení staví a nabízí nejenom elegantní design, ale i vysokou funkčnost a praktičnost.

 

První Optika nabízí největší výběr brýlových obrub KOMONO


První Optika si zakládá na tom, že každý zákazník je jedinečný a má odlišné preference. Proto nabízíme širokou škálu stylů a designů brýlí KOMONO, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky. Ať už preferujete klasický minimalistický styl, retro vzory nebo odvážné moderní tvary, v První Optice naleznete brýle, které vám perfektně padnou.

Objevte naši kolekci Komono

bottom of page