top of page
Výroba a servis brýlí

Výroba a servis brýlí

Kvalitní výroba a servis dioptrických brýlí jsou nezbytnou součástí zajištění dobrého vidění a pohodlí zákazníků. Je tedy velmi důležité, aby tyto činnosti prováděli odborníci s potřebnými zkušenostmi, dovednostmi a znalostmi.

Výroba a servis brýlí jsou dvě klíčová odvětví, která zajišťují, že dioptrické brýle nejen efektivně korigují zrak, ale jsou také pohodlné a esteticky přitažlivé.

První Optika při volbě materiálů klade důraz nejen na bezpečnost při používání dioptrických pomůcek, ale také na ohleduplnost k přírodě a dává přednost ekologicky šetrným materiálům. Na prvním místě je u nás spokojenost zákazníků, jejich pohodlí a bezpečí.

Výroba brýlí

Vše začíná na naší pobočce, kde se vás ujme náš specialista. Vybere s vámi vhodnou obrubu, která bude splňovat vaše požadavky a bude vhodná pro vaše korekční brýlové čočky.

Provede veškeré potřebné úpravy, aby vám brýlová obruba pohodlně seděla a netlačila. Samozřejmostí je přesné změření a zapsání hodnoty centrace (vzdálenosti zornic očí). Vše připraví pro odeslání na centrálu, kde se výroby brýlí ujme náš technik.

V naší společnosti víme, že pokrok nelze zastavit. U nás je samozřejmostí, že prakticky celá výroba probíhá online. Náš technik vyplní objednávku se všemi parametry, naskenuje tvar vaší obruby přes moderní 3D Tracer, a takto kompletní objednávku pošle online do továrny. Tam tuto zakázku zpracují a vyrobí čočky přesně podle zadaných parametrů. Jakmile čočky projdou dvojí kontrolou kvality, jsou odeslány zpět na naši centrálu.

Na naší centrále technik brýle ručně sestaví, vše překontroluje a brýle zabalené v pouzdře pošle podle objednávky na určitou provozovnu k výdeji zákazníkovi.

vyroba_bryli

Ceník servisu

Výměna silikonových sedel: 50 - 100 Kč za pár podle typu
Výměna šroubků: 20 - 50 Kč za kus podle typu
Nalepovací sedýlka: 200 Kč za pár
Letování kovu: 800 - 1000 Kč (podle náročnosti)
Letování titanu: 2.000 Kč
Lakování kovu: 1.500 Kč
Lakování titanu: 2.500 Kč

bottom of page