top of page
Osobní konzultace

Osobní konzultace

Osobní konzultace pro správnou volbu brýlí pro váš styling vám přinese skvělý zážitek. Naše odborníky zajímá váš celkový vzhled a vaše požadavky skloubí s potřebami vašeho zraku.

Rádi vám také zajistí i perfektní přeměření zraku během pouhých 30 minut.

Nejrychlejší možností je objednat se na konzultaci předem on-line prostřednictvím formuláře na našem webu, další možností pro objednání je telefonní číslo +420 775 888 001, k dispozici je i mailová adresa info@prvnioptika.cz.

Pokud se objednáte předem, máte jistotu, že na vás náš optik bude mít ve vámi zvoleném termínu čas a nebudete muset čekat až odbaví klienta, který dorazil před vámi nebo je objednaný.

Konzultace u nás

Objevte svůj osobní styl a dokonalé vidění společně s našimi odborníky na optiku a styling brýlí! Na pobočkách První Optiky pro vás máme připravené velké množství brýlových obrouček mnoha renomovaných značek v různých tvarech, barvách a velikostech, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

Máte možnost si u nás vyzkoušet velké množství těchto brýlových obrub a zjistit, jaký tvar obroučky ladí s tvarem vašeho obličeje, barvou vlasů i vaším osobním stylem.

Naši odborníci vám pak poradí nejen s tvarem, velikostí a barvou brýlí, doporučí vám obruby, které se hodí pro typ dioptrických skel, která potřebujete k dobrému vidění. Společně pak určitě vyberete perfektní brýle pro váš skvělý pocit, dobrý zrak a dlouhodobé pohodové nošení.

Můžeme vás ujistit, že naši optici jsou lidé, kteří opravdu mají rádi brýle, a tedy i lidi, kteří je nosí. Budou vám naslouchat a pomohou vám vybrat takové brýle, které vám skvěle padnou. Pokud jste nerozhodní, vezměte si sebou poradce, který vás dobře zná a může vám pomoci dobře zvolit vaše brýle, a tedy i módní doplněk pro každodenní nošení.

osobni_konzultace_andel

Ceník konzultace a měření zraku

Osobní konzultace při výběru brýlí: ZDARMA
Měření zraku + následná zakázka na výrobu brýlí: 400 Kč
Samostatné měření (bez následné zakázky): 1 000 Kč
Čištění, rovnání a tvarování brýlí: pro naše klienty ZDARMA

bottom of page