top of page

První Optika I. P. Pavlova

První Optika na Tylově náměstí vás přivítá příjemnou atmosférou prosvětleného prostoru s výlohou pod korunami vzrostlých javorů. Čeká vás zde příjemný, ochotný a odbornými znalostmi vybavený optik, který vám poradí s výběrem vhodných brýlí. Mnozí jistě ocení i možnost nákupu, v těsné blízkosti se nachází tržnice na Tylově náměstí, kde se již tradičně konají 5 dní v týdnu Farmářské trhy.

První Optika I. P. Pavlova

Adresa pobočky

Tylovo Nám. 650/4, 120 00 Nové Město, Česko

Kontakt

Doprava a parkování

Metro: trasa C, stanice I.P.Pavlova, 50m

Tramvaj: zastávka I. P. Pavlova, 50m

Parkování – na Tylově náměstí - smíšená zóna, parkování možno po zaplacení poplatku PO – PÁ 8 – 20 hod, max. 12 hodin.

Sortiment zboží

Tato optika odráží trendy nové módy, která se objeví v Praze. V příjemném prostředí si jistě vyberete brýle, které jsou šik a skvěle vám padnou. Najdete tady široký výběr obrouček i dioptrických skel nebo čoček, brýle na blízko, na dálku nebo i multifokální. V nabídce máme speciální brýle na řízení a dioptrické sluneční brýle. 


Brýle Komono, značka, která vás vybízí k originalitě, odložení stereotypu a fantazii. Ukažte svoji jedinečnost, cit a vkus při výběru výjimečných brýlí pro každý den. Dodají vám jistotu a sebevědomí, budete se v nich cítit skvěle.


Na naší pobočce si můžete zakoupit nejen brýle, ale i doplňky k nim, jako například šňůrky k brýlím, čistící sady, pouzdra na brýle apod. Další optické pomůcky, jako např. cvikr vám objednáme podle vašich požadavků.

Měření zraku

Na této pobočce neměříme zrak. Přímo na pobočce se ale můžete s optikem domluvit na odborném měření zraku na jiné pobočce. Dále se můžete objednat na telefonu +420 775 888 001 nebo prostřednictvím emailu info@prvnioptika.cz.

Servis brýlí

Na místě provedeme jednoduchou opravu či korekci vašich brýlí. Vyčištění brýlí ultrazvukem zdarma je samozřejmostí.  A pokud by vaše brýle potřebovaly složitější opravu, rádi vám ji po domluvě zajistíme podle vašich potřeb.

Možnosti platby

Platit můžete hotově, terminálem nebo benefitními poukázkami typu flexi-pass a dalšími firemními benefity.

Galerie

bottom of page