První Optika I. P. Pavlova
První Optika na Tylově náměstí vás přivítá příjemnou atmosférou prosvětleného prostoru s výlohou pod korunami vzrostlých javorů. Čeká vás zde příjemný, ochotný a odbornými znalostmi vybavený optik, který vám poradí s výběrem vhodných brýlí. Mnozí jistě ocení i možnost nákupu, v těsné blízkosti se nachází tržnice na Tylově náměstí, kde se již tradičně konají 5 dní v týdnu Farmářské trhy.

Doprava a parkování
Metro: trasa C, stanice I.P.Pavlova, 50m
Tramvaj: zastávka I. P. Pavlova, 50m
Parkování – na Tylově náměstí - smíšená zóna, parkování možno po zaplacení poplatku PO – PÁ 8 – 20 hod, max. 12 hodin.
Sortiment zboží
Tato optika odráží trendy nové módy, která se objeví v Praze. V příjemném prostředí si jistě vyberete brýle, které jsou šik a skvěle vám padnou. Najdete tady široký výběr obrouček i dioptrických skel nebo čoček, brýle na blízko, na dálku nebo i multifokální. V nabídce máme speciální brýle na řízení a dioptrické sluneční brýle.
Brýle Komono, značka, která vás vybízí k originalitě, odložení stereotypu a fantazii. Ukažte svoji jedinečnost, cit a vkus při výběru výjimečných brýlí pro každý den. Dodají vám jistotu a sebevědomí, budete se v nich cítit skvěle.
Na naší pobočce si můžete zakoupit nejen brýle, ale i doplňky k nim, jako například šňůrky k brýlím, čistící sady, pouzdra na brýle apod. Další optické pomůcky, jako např. cvikr vám objednáme podle vašich požadavků.
Měření zraku
Na této pobočce neměříme zrak. Přímo na pobočce se ale můžete s optikem domluvit na odborném měření zraku na jiné pobočce. Dále se můžete objednat na telefonu +420 775 888 001 nebo prostřednictvím emailu info@prvnioptika.cz.
Servis brýlí
Na místě provedeme jednoduchou opravu či korekci vašich brýlí. Vyčištění brýlí ultrazvukem zdarma je samozřejmostí. A pokud by vaše brýle potřebovaly složitější opravu, rádi vám ji po domluvě zajistíme podle vašich potřeb.
Možnosti platby
Platit můžete hotově, terminálem nebo benefitními poukázkami typu flexi-pass a dalšími firemními benefity.