top of page

První Optika I. P. Pavlova

První Optika na Tylově náměstí vás přivítá příjemnou atmosférou prosvětleného prostoru s výlohou pod korunami vzrostlých javorů. Čeká vás zde příjemný, ochotný a odbornými znalostmi vybavený optik, který vám poradí s výběrem vhodných brýlí Komono a Tonny. Mnozí jistě ocení i možnost nákupu, v těsné blízkosti se nachází tržnice na Tylově náměstí, kde se již tradičně konají 5 dní v týdnu Farmářské trhy.

První Optika I. P. Pavlova

Adresa pobočky

Tylovo Nám. 650/4, 120 00 Nové Město, Česko

Kontakt

Doprava a parkování

Metro: trasa C, stanice I.P.Pavlova, 50m

Tramvaj: zastávka I. P. Pavlova, 50m

Parkování – na Tylově náměstí - smíšená zóna, parkování možno po zaplacení poplatku PO – PÁ 8 – 20 hod, max. 12 hodin.

Sortiment zboží

Tato optika odráží trendy nové módy, která se objeví v Praze. V příjemném prostředí si jistě vyberete brýle, které jsou šik a skvěle vám padnou. Najdete tady široký výběr obrouček i dioptrických skel nebo čoček, brýle na blízko, na dálku nebo i multifokální. V nabídce máme speciální brýle na řízení a dioptrické sluneční brýle. 


Brýle Komono, značka, která vás vybízí k originalitě, odložení stereotypu a fantazii. Ukažte svoji jedinečnost, cit a vkus při výběru výjimečných brýlí pro každý den. Dodají vám jistotu a sebevědomí, budete se v nich cítit skvěle.


Na naší pobočce si můžete zakoupit nejen brýle, ale i doplňky k nim, jako například šňůrky k brýlím, čistící sady, pouzdra na brýle apod. Další optické pomůcky, jako např. cvikr vám objednáme podle vašich požadavků.

Měření zraku

Přímo na pobočce provádíme odborné měření zraku po předchozím objednání. Objednat se můžete na telefonu +420 775 888 001, prostřednictvím emailu info@prvnioptika.cz nebo https://www.prvnioptika.cz/objednejte-se

Servis brýlí

Na místě provedeme jednoduchou opravu či korekci vašich brýlí. Vyčištění brýlí ultrazvukem zdarma je samozřejmostí.  A pokud by vaše brýle potřebovaly složitější opravu, rádi vám ji po domluvě zajistíme podle vašich potřeb.

Možnosti platby

Platit můžete hotově, terminálem nebo benefitními poukázkami typu flexi-pass a dalšími firemními benefity.

Otvírací doba

PO - ČT: 10:00 - 19:00

PÁ: 10:00 - 17:30

SO/NE: zavřeno

Galerie

bottom of page