První Optika Anděl

Aktualizováno: 16. 2.

Nově zrekonstruovaná pobočka vás na první pohled upoutá designovou výlohou, uvnitř pak najdete příjemné, přátelské prostředí a ochotny personál, který vám poradí s výběrem brýlí, které vám padnou. O kvalitách celé optiky svědčí recenze 100% spokojenosti zákazníků.


Obroučky nám propůjčují styl, náladu a také ukazují, jakou osobností jsme. Jestli dáváme přednost klasice, nenápadnosti, nebo jsme ochotni své brýle předvést jako osobitý módní doplněk. Na své pobočce vám pomohu jak s výběrem obrouček a kvalitních dioptrických skel, tak i vhodných čoček. Vše potřebné kolem světa optiky vám i vysvětlím.


"Brýle nejsou již jen nástrojem k lepšímu vidění, jsou i odrazem nás samotných."

Kde mě najdete? Na Lidické ulici 30, Praha 5.

Těším se na společné setkání.


Váš optik.


Zde provádíme odborné měření zraku po předchozím objednání. Objednat se můžete na telefonu +420 775 888 001, prostřednictvím mailu lidicka@prvnioptika.cz nebo můžete použít formulář na našich webových stránkách: https://www.prvnioptika.cz/kontaktujte-prvni-optikuSpeciální nabídka

V První Optice Anděl pro vás připravujeme koutek Erste Optik s luxusními značkami brýlí Tag Heuer a Mykita. Na tyto brýle se však nevztahují slevy.


Aktuální sleva

50 % na brýlové obruby.


Platit můžete poukázkami flexi-pass a podobně.

V nabídce pro každý den vám zde nabízíme velmi oblíbenou a kreativní značku obrouček Tonny a dioptrická skla ve vysoké kvalitě. Kromě klasických dioptrických brýlí na blízko nebo na dálku si můžete zakoupit i brýle multifokální. V nabídce máme speciální brýle určené pro řízení, sluneční dioptrické brýle, nebo kontaktní čočky. Platit můžete hotově, terminálem nebo poukázkami flexi-pass.Opravy a servis brýlí

Zdarma vám zde brýle vyčistíme ultrazvukem a provedeme jejich drobnou korekci či opravu, pokud se jedná o náročnější opravu, rádi vám ji po domluvě zajistíme podle vašich potřeb.


Zdarma vám zde brýle vyčistíme ultrazvukem a provedeme jejich drobnou korekci.

Doplňky

Na naší pobočce si můžete zakoupit nejen brýle, ale i doplňky k nim, jako například šňůrky k brýlím, čistící sady, apod.


Doprava a parkování

Metro: trasa B stanice Anděl, MHD: Tramvaj i autobus - zastávka Zborovská ul., vzdálenost cca 117 m. Parkování: přímo před pobočkou, návštěvnická zóna, tj. PO-PÁ 8-20 hod, parkovací hodiny, max. doba stání 2hod., k dispozici je také parkovací dům Stroupežnického 19 Mr. Parkit s.r.o. nebo Bozděchova ul. parkoviště 4 garage, nebo OC Nový Smíchov.9 846 zobrazení