První Optika Francouzská

Aktualizováno: 10. 3.

V ulici Francouzská, jen kousek od náměstí Míru, naleznete pobočku První optiky, na kterou jsme náležitě pyšní. Široký výběr obrouček, měření zraku na místě a za pultíkem usměvavý specialista s citem pro estetiku. Zastavte se na Francouzské a vybereme brýle, které změní a vyostří pohled na vše, co vás v metropoli může potkat.


Na této pobočce si vybere každý, máme široký výběr obrouček i dioptrických skel nebo čoček. Zastavte se u nás a vyberte si brýle na blízko, na dálku nebo multifokální. V nabídce máme i speciální brýle na řízení a dioptrické sluneční brýle. Jsme schopni splnit všechny vaše požadavky a zajistit vám kvalitní brýle za skvělou cenu.


Měření zraku

Přímo na pobočce provádíme odborné měření zraku po předchozím objednání. Objednat se můžete na telefonu +420 775 888 001 nebo prostřednictvím emailu info@prvnioptika.cz.


Speciální nabídka

Brýle Komono, značka, která vás vybízí k originalitě, odložení stereotypu a fantazii. Ukažte svoji jedinečnost, cit a vkus při výběru výjimečných brýlí pro každý den. Dodají vám jistotu a sebevědomí, budete se v nich cítit skvěle.Opravy a servis brýlí

Na této pobočce První Optiky vám zdarma brýle vyčistíme ultrazvukem nebo, také zdarma, provedeme jejich drobnou korekci či opravu, pokud se jedná o složitější záležitost, rádi vám opravu po domluvě zajistíme podle vašich potřeb.


Platit můžete poukázkami flexi-pass a dalšími firemními benefity.

Doplňky

Na naší pobočce si můžete zakoupit nejen brýle, ale i doplňky k nim, jako například šňůrky k brýlím, čistící sady, pouzdra na brýle apod. Další optické pomůcky, jako např. cvikr vám objednáme podle vašich požadavků.Kde nás najdete

Jak již název pobočky napovídá, najdete nás na adrese Francouzská 30, Praha 2 - kousíček od náměstí Míru, přímo naproti zastávce tram Jana Masaryka.


Doprava a parkování

  • metro trasa A stanice Náměstí Míru cca 470m

  • zastávka tramvaje Jana Masaryka přímo před pobočkou

  • parkování – oranžová návštěvnická zóna

  • parkování možno po zaplacení PO – PÁ 8 – 20hod, max. 2 hodiny

6 800 zobrazení