První Optika I. P. Pavlova

Aktualizováno: 12. 5.

První Optika na Tylově náměstí vás přivítá příjemnou atmosférou prosvětleného prostoru s výlohou pod korunami vzrostlých javorů. Čeká vás zde příjemný, ochotný a odbornými znalostmi vybavený optik, který vám poradí s výběrem vhodných brýlí.

Bonusem této První Optiky je její snadná dostupnost tramvají i metrem. Mnozí jistě ocení i možnost nákupu, v těsné blízkosti se nachází tržnice na Tylově náměstí, kde se již tradičně konají 5 dní v týdnu Farmářské trhy.


Na místě provedeme jednoduchou opravu či korekci vašich brýlí. Vyčištění brýlí ultrazvukem zdarma je samozřejmostí.

Měření zraku

Přímo na pobočce se lze objednat na odborné měření zraku. Objednat se můžete i po telefonu +420 775 888 002 nebo prostřednictvím mailu info@prvnioptika.cz.


Opravy a servis brýlí

Ačkoli naše optika není na tomto náměstí jediná, podle zájmu a informací klientů se jedná o jedinou optiku v okolí, kde vám u brýlí zdarma provedou na místě jednoduchou opravu či korekci. Zdarma vám zde také brýle vyčistíme ultrazvukem. Pokud vaše brýle potřebují složitější opravu, rádi vám ji po domluvě zajistíme podle vašich potřeb.


Doplňky

Na naší pobočce si můžete zakoupit nejen brýle, ale i doplňky k nim, jako například šňůrky k brýlím, čistící sady, pouzdra na brýle apod. Další optické pomůcky, jako např. cvikr vám objednáme podle vašich požadavků.

Platit můžete poukázkami flexi-pass a podobně.

Speciální nabídka

Tato optika odráží trendy nové módy, která se objeví v Praze. V příjemném prostředí si jistě vyberete brýle, které jsou šik a skvěle vám padnou. Najdete tady široký výběr obrouček i dioptrických skel nebo čoček, brýle na blízko, na dálku nebo i multifokální. V nabídce máme speciální brýle na řízení a dioptrické sluneční brýle. Jsme schopni splnit všechny vaše požadavky a nabídnout vám kvalitní brýle za dobrou cenu. O spokojenosti našich zákazníků svědčí 5* recenze.Kde nás najdete

Naše pobočka I.P. Pavlova naleznete kousek od stanice metra I. P. Pavlova na adrese Tylovo Nám. 4, 120 00 Nové Město. Nacházíme se hned u vchodu do Tylovy pasáže.


Doprava a parkování

metro trasa C, stanice I.P.Pavlova, zastávka tramvaje I.P.Pavlova, parkování – na Tylově náměstí - smíšená zóna, parkování možno po zaplacení poplatku PO – PÁ 8 – 20 hod, max. 12 hodin.6 114 zobrazení